+90 535 796 55 07-535 938 80 28 cmsondaj@gmail.com

META NİKEL MADENCİLİK SAN. A.Ş

Proje Açıklaması

META NİKEL MADENCİLİK SAN. A.Ş

2000 yılında kurulan Meta Madencilik, 2007 yılından itibaren, bugün Türkiye’nin dünyada gurur kaynağı olacak hikayesindeki en önemli adımı attı. Bu tarihte, Türkiye’nin en köklü, bir o kadar da yenilikçi ve vizyoner grubu olan Zorlu Holding bünyesine katılan şirket, bugün çalışmalarını Meta Nikel Kobalt Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla sürdürüyor.

Türkiye’de ‘ilklerin öncüsü’ olan Zorlu Holding’in 5 ana faaliyet alanından biri olan Maden ve Metalürji Grubu çatısı altında Zorlu Holding’in vizyonunu kendi iş alanına taşımayı başaran şirketimiz bugün, ‘geleceğin hammaddesi’ olarak tanımlanan nikel ve kobaltı, farklı formlarda ve yüksek katmadeğer ile Türkiye ekonomisine kazandırıyor. Bunu gerçekleştirirken de bağlı bulunduğu Zorlu Holding’in en güçlü genlerinden olan ‘yenilikçilik’, ‘sürdürülebilirlik’ ve ‘çevreye duyarlılık’tan taviz vermiyor. Bu yaklaşım ile üretimde kullandığımız yenilikçi teknoloji bize, dünyanın kuzey yarımküresinde ‘tek olma’ vasfını kazandırıyor.

Ar-Ge’ye dayalı bu yeni nesil madencilik ile dünyanın da 10 tesisi arasında olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gurur ile yatırımlarımızı, araştırma heyecanımızı sürdürüyor, ülkemizin yerli otomobil projesinden, milli savunma sanayine kadar pek çok alandaki büyük hedefine imzamızı atabilmek için çalışıyoruz. 

Detaylar

Hizmet: Meta Nikel

Tarih: 01-09-2015

Görüntüle